Darmowy terminal płatniczy na 1 rok

Bez dodatkowych opłat i konieczności przedłużania umowy dla firm w gminie Pruszcz Gdański i nie tylko.

Rozwiń swoją firmę z JT Office i przystąp do rocznego darmowego programu terminali płatniczych. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Jesteśmy mobilni, wszystkie formalności wypełnimy u Ciebie.

Program Polskiej Fundacji Bezgotówkowej wspierany przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i Związek Banków Polskich ma na celu podwojenie w trzech najbliższych latach liczbę terminali płatniczych na Polskim rynku poprzez zapewnienie przez rok firmom możliwość darmowego ich korzystania.

Prowadzisz działalność, a Twoi klienci nie mogą płacić kartą? Rozwiąż ten problem bez ponoszenia żadnych kosztów przez 12 miesięcy. Taką możliwość daje ci JT Office, który wprowadzi Cię do programu darmowego terminala płatniczego na 1 rok. Żadnych ukrytych kosztów czy konieczności przedłużania umowy. Same korzyści.

Zasady są proste. Jeżeli chcesz otrzymać nawet do 3 darmowych terminali na okres 1 roku musisz prowadzić działalność gospodarczą i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie obsługiwałeś transakcji kartowych. Dodatkowym warunkiem jest prowadzenie działalności w maksymalnie 5 lokalizacjach. Wszystkie opłaty i prowizje są darmowe  dla transakcji do 100 tys. zł w skali roku. Jeżeli ta kwota zostanie przekroczona wówczas zaczną obowiązywać stawki zawarte w umowie. Zapewniany jest również serwis i wsparcie techniczne.

  • Jasne zasady,
  • Brak konieczności przedłużania umowy,
  • Wsparcie i serwis,
  • Do 3 terminali dla jednej firmy.

Korzyści z posiadania terminala:

Ułatwienie klientom płatności za towary i usługi.
Sprzedaż usług dodatkowych (np. doładowania do telefonów)
Funkcja bankomatu - wypłacanie gotówki klientom

Pytania i odpowiedzi

Kto może otrzymać darmowy terminal?

Do programu może przystąpić przedsiębiorca który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie obsługiwał płatności bezgotówkowych oraz nie posiada więcej niż 5 punktów handlowych.

Czy mogę mieć więcej niż jeden terminal?

TAK. Maksymalna liczba jaka przysługuje jednej firmie to 3 darmowe terminale.

UWAGA: Czas na zrealizowanie zamówienia na terminale nie może przekroczyć końca 2021 roku, a pierwsza instalacja terminala nie może być późniejsza niż 31.12.2020 roku.

Co się dzieje z terminalem po upływie 12 miesięcy?

Po okresie roku przedsiębiorca może zrezygnować z darmowego terminala bez żadnych opłat czy kosztów wynikających z nieprzedłużenia umowy.

Czy są jakieś ograniczenia?

Jedynym ograniczeniem jest wysokość rocznego limitu transakcji bezgotówkowych który wynosi 100 tys. zł. Po przekroczeniu tej kwoty przedsiębiorcę zaczną obowiązywać niskie stawki i opłaty które będą zawarte w umowie.